Як зробити жабу з паперу

Вироби з паперу або орігамі, популярні серед людей, і деякі з них займаються цим професійно. Також орігамі можна використовувати для розвитку дітей, роблячи їх більш творчими. У дітей, одними з улюблених паперових фігурок є тварини. Особливо, якщо в них є щось оригінальне, що привертає їх увагу.

Інструкція

Ось один із прикладів цікавих і легких орігамі – жаба, особливість якої полягає в тому, що вона може стрибати. Щоб зробити жабу з паперу треба слідувати такій покрокової інструкції.

 

 1. Візьміть квадратний листочок будь-якого розміру і складіть його навпіл. Одержаний прямокутник поверніть так, щоб його лінія згину перебувала справа.
 2. Намітьте лінію посередині, зігнувши і разогнув прямокутник.
 3. На верхньому квадраті відзначте діагоналі і лінію, яка ділить його навпіл, щоб вийшов хрестик з лінією посередині. Причому, щоб намітити середню лінію, треба відгинати половину квадрата назад, для того щоб було легше зробити наступний крок.
 4. Тепер, використовуючи всі намічені лінії, на верхній частині прямокутника, з квадрата складіть фігуру під назвою “подвійний трикутник “. Для цього потрібно одночасно скласти всі лінії таким чином, щоб бічні лінії згиналися до себе, а діагоналі – від себе.
 5. Складіть навпіл нижній квадрат, щоб його загнутий край стикнувся з нижньою стороною трикутника.
 6. Бічні сторони отриманого внизу прямокутника зігніть до середини, злегка не доходячи до неї.
 7. Ще раз зігніть нижню частину навпіл.
 8. Тепер треба бути уважним, верхні кути нижньої прямокутника зігніть до середини , а потім потягніть за них таким чином, щоб нижня частина походила на човник.
 9. Отримані кінці човники опустіть вниз, і відігніть в сторони їх кінчики.
 10. На верхньому трикутнику, підійміть кінці наверх .
 11. Нижню частину з лапками підійміть наверх і цю ж частина зігніть навпіл, щоб лапки знову дивилися вниз.
 12. Переверніть жабу. Натисніть на виступ і відпустіть так, щоб вона стрибнула.

 

Ви можете проявляти свою креативність, наприклад, примальовував їй очі. Також, можна влаштовувати змагання, такі як стрибки в довжину – лише варто скористатися фантазією, і нудний вечір перетвориться на захоплюючу гру. Це один з багатьох варіантів, що пропонують зробити жабу з паперу, але цей спосіб простий, оригінальний і порадує багатьох людей.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *