Як відремонтувати жалюзі

Частина бувають такі ситуації, коли людина не може дозволити собі придбати нові штори або жалюзі. У даній ситуації доводиться користуватися тим, що вже є. У той момент, коли ви купуєте жалюзі, обов’язково пам’ятайте, що вони через деякий час можуть зламатися. Справа в тому, що їх механізм з часом зношується.

Інструкція

  1. Найчастіше відбувається поломка деяких складових смужок самих жалюзі. Найбільш вразливим місце все-таки є шнур, за допомогою якого виконується регулювання жалюзі. Також може швидко зламатися механізм, який відповідає за правильну роботу цього шнура. Відзначимо, що дана частина і є найголовнішою. Якщо вона ламається, деякі люди просто викидають жалюзі або ж залишають висіти їх в несправному стані. Однак цю поломку досить просто виправити.
  2. Особливу увагу слід приділити проблему із зношуванням шнура жалюзі. Кожен день люди його смикають, щоб регулювати жалюзі, тому шнур часто не витримує і рветься. Це відбувається не часто, але тим не менш, таке може трапитися. Для вирішення даної проблеми необхідно просто прив’язати до відірвалася частини шнура інший шнур. Тепер ви можете їм користуватися далі. Якщо ж порив шнура знаходиться під закритою коробкою механічної частини, то потрібно відкрити її і прив’язати до залишків старого шнура частина нового. Шнур для жалюзі можна придбати в будь-якому господарському і будівельному магазині. Також можна знайти їх у торговельних точках, де пропонують жалюзі на замовлення, а також продають портьєри. Перед покупкою обов’язково виміряйте висоту своїх жалюзі, яким необхідний ремонт. Постарайтеся також дізнатися точні параметри ширини жалюзі.
  3. Ремонт найкраще робити вдвох. Справа в тому, що вам потрібно буде зняти механічну частину жалюзі, щоб зробити заміну порваного шнура, а це незручно робити одному. Також потрібно відзначити, що в конструкції є спеціальний отвір, у яке може бути протягнуто новий шнур. Протягніть його крізь цей отвір і з’єднайте зі старим шнуром. Можна використовувати для з’єднання затиски. Також можна зробити звичайний вузлик, який не повинен заважати переміщенню шнура крізь отвір.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *